Tvorba webu a tvorba obsahu

 1. Home
 2. Služby
 3. Tvorba webu a tvorba obsahu

Vytvořit stránku a naházet na ni pár obrázků? To není náš styl. Jsme vaši digitální architekti, kteří budují základy vaší online identity a zároveň tvoří obsah, který již sám o sobě přitahuje a zaujímá.

Každý web, každá fotka a každé video jsou navrženy s ohledem na znalost cílového publika a vnímání požadovaných emocí. Textem, statickými obrázky a profesionálně zpracovaným videem tvoříme příběh vašeho produktu, vaší služby nebo vaší značky.

Naši tvůrci textových i audiovizuálních materiálů mají více než dvacetileté zkušenosti, které se značnou měrou propisují do výsledné práce. Ten rozdíl v kvalitě poznáte na první pohled.

Weby, fotky, videa, texty

Tři jasné důvody

Spolupráce, která dává smysl

Analýza

Na začátku každé spolupráce si děláme analýzu vás i vaší konkurence. Máme tak ucelený přehled o tom, jak je potřeba postupovat.

Vyhodnocování

Průběžně sledujeme a vyhodnocujeme, jak se daří naplňovat cíle nebo jaké jsou reakce vašich zákazníků.

Optimalizace

Jednotlivé aktivity neustále vylepšujeme a upravujeme. Když je někde potřeba přidat, jinde ubrat, ihned na to reagujeme.

Naše práce

Pro klienty děláme první poslední

Your Choice

Select engagement models of your choice

Fixed Price Model

Time & Material Model

Dedicated Team Model

Related Services

Explore our related services

totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore et quasi architecto beatae.

totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore et quasi architecto beatae.

totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore et quasi architecto beatae.

Napište nám

Můžeme se pustit do práce. Hned tedˇ.

Dostaňte ze své značky maximum. Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme s návrhem dalšího postupu.

  FAQ's

  Frequently asked question

  Frontend development focuses on creating the user interface and user experience of a software application, typically using languages such as HTML, CSS, and JavaScript. Backend development involves working on the server-side of the application, managing databases, and handling server logic using languages like Python, Java, PHP, or Node.js.

  APIs (Application Programming Interfaces) are sets of rules and protocols that allow different software applications to communicate with each other. They are used in software development to enable integration between different systems, access external services, and build modular and scalable applications.

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

  Ethical considerations in AI development for software companies include issues related to fairness, transparency, accountability, privacy, and bias. It's essential for companies to prioritize ethical AI practices AI systems.

  You still have a questions

  dolor sit amet consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.